Chords


Similar Artists
Mara Maravilha Lyrics
Chiclete Com Banana Lyrics
Nx Zero Lyrics
Asa de Įguia Lyrics
Celine Dion Lyrics
Jammil e Uma Noites Lyrics
Tihuana Lyrics
Banda Sayonara Lyrics
Pink Lyrics
Rihanna Lyrics


Pėrtej Horizont Lyrics

Claudia Leitte

Pėrtej horizont duhet tė ketė
Diku e bukur pėr tė jetuar nė paqe
Ku mund tė gjej natyra
Gėzim dhe lumturi tė sigurt
Kėtu nė kėtė vend ėshtė e bukur agim
Me lule mė shumė festuar njė ditė qė po vjen
Ku ne mund tė ulen rreth nė fushė
Nėse ju doni tė dėgjuar bar tė birdsong

Enjoy mbrėmje pa menduar pėr jetėn
Ecin tė lumtur pa e ditur kohė pėr tė kthyer
Tan tėrė trupin tuaj pa censurė
Enjoy lirinė e njė jetė pa

Pse ju tė vijė me mua, ėshtė se ekziston
Nė horizontin e pritjes pėr ne
Por nėse ju vini me mua ēdo gjė qė ka vlerė
Ēfarė e mirė ėshtė parajsė pa dashuri

Pėrtej horizontit atje ėshtė njė vend
Bukur dhe tė qetė
Pėr ne tė dashuri

Pse keni ardhur me mua e gjithė kjo ėshtė atje
Nė horizontin e pritjes pėr ne
Por nėse ju vini me mua ēdo gjė qė ka vlerė
Ēfarė e mirė ėshtė parajsė pa dashuri

Pėrtej horizontit atje ėshtė njė vend
Bukur dhe tė qetė
Pėr ne tė dashuri

2019 LyricsMatch.com - Only Lyrics, nothing else.
Contact Us